Gallery
img

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ У НОВОВОЛИНСЬКУ 18 01 September 2017, 16:27

Video
img

АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІЗМУ 0 26 October 2016, 15:03

ЗБОРИ ДУХОВЕНСТВА ВОЛОДИМИРСЬКОГО ДЕКАНАТУ
iconPhotos

5 May 2017

У м. Володимир-Волинський, відбулися чергові збори духовенства Володимирського деканату Луцького екзархату УГКЦ. Головував на зборах декан о. Володимир Кметь. На зустріч прибули священики, які здійснюють душпастирське служіння у Нововолинську, Володимирі-Волинському, Старій Вижівці, Шацьку, Любомлі та Положево.

Після спільної молитви отці приступили до розгляду та обговорення актуальних питань. Під час зборів священики розповіли про події та заходи з життя парохій деканату за останні три місяці, проаналізували проблеми парафіяльного життя, внесли свої пропозиції щодо покращення наявної ситуації. Особлива увага була приділена розвитку соціального служіння, яке виражає внутрішню природу Церкви та виявляє, наскільки живою є та чи інша парохія, адже саме парафіяльний  рівень має слугувати фундаментом, на якому будується і діє служіння ближньому. о. Володимир Кметь зазначив, що на кожній парохії необхідно формувати духа жертовності шляхом залучення вірних до планування, фінансової підтримки та безпосереднього здійснення соціального служіння, виявляти соціальні потреби, а також назначити відповідальних осіб на парафіяльних рівнях та залучати їх до навчань. З цією метою наприкінці травня у Нововолинську при парафії Свв. Апп. Петра і Павла відбудеться тренінг з підготовки проектів для відповідальних за соціальне служіння у Володимирському деканаті.

Також розглядалися питання щодо організації участі у паломництві до Риму, делегування учасників до Всеукраїнської прощі Марійських і Вівтарних дружин у  Зарваниці 27 травня 2017 р. Б. та Форуму Сімей у м. Львів, який організовує Комісія УГКЦ у справах родини.

Крім цього, духовенство оглянуло земельну ділянку, яка виділена у Володимирі-Волинському для будівництва паломницького центру та каплиці-музею для єпархіальних цілей. Було вирішено провести найближчим часом загальнодеканальну толоку для упорядкування території. Завершилися деканальні збори спільною молитвою.

 


Return