Gallery
img

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ У НОВОВОЛИНСЬКУ 18 01 September 2017, 16:27

Video
img

АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІЗМУ 0 26 October 2016, 15:03

ТРЕНІНГ ПРОГРАМИ ТРАНСКОРДОНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
iconPhotos

26 May 2017

">Нещодавно у Львові відбувся тренінг, присвячений підготовці повної форми заявки для головних бенефіціарів у рамках тематичних цілей «Спадщина» та «Безпека» Програми ЄС «PL-BY-UA 2014-2020». Фахівці ВОБФ «Карітас-Волинь», які працюють над розробкою проекту «Волинь і Підкарпаття - транскордонна співпраця у сфері розвитку паліативної допомоги» («Volyn and Podkarpackie - cross-border cooperation in the development of palliative care»), також взяли участь у заході.

Під час тренінгу експерти Спільного Технічного Секретаріату ознайомили присутніх із загальною інформацією та вимогами щодо оформлення повної форми заявки. На даний час всі головні бенефіціари готують з використанням генератора проектні пропозиції та необхідні додатки. Протягом червня для головних бенефіціарів будуть проведені індивідуальні консультації, під час яких експерти нададуть додаткову допомогу у підготовці повних форм. Подібні заходи відбулися у Польщі – в Любліні, Білостоку та Жешові, в Україні – у Львові, в Білорусі – в Бресті.  

До слова, це друга Програма, яка фінансується Європейським Союзом та Урядом Республіки Польща. У межах першої Програми було профінансовано 117 проектів. Поточна Програма PL-BY-UA розпочинає конкурсний відбір з 30 червня 2017 року. Проектні заявки готуються за чотирма напрямками співробітництва: Покращення доступності регіонів, розвиток надійного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних систем і мереж; Промоція місцевої культури та охорона історичної спадщини; Спільні виклики у сфері безпеки; Покращення управління кордонами та охорона кордонів.


Return