Gallery
img

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ У НОВОВОЛИНСЬКУ 18 01 September 2017, 16:27

Video
img

АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІЗМУ 0 26 October 2016, 15:03

УВАГА ДЛЯ РОДИН ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО
iconPhotos

26 May 2017

Війна в Україні забрала життя сотень патріотів, залишивши їхні сім’ї без надійної опори та підтримки. На жаль, ми не в силах повернути їм життя, але можемо допомогти їхнім родинам – дружинам та маленьким діточкам, заради яких вони жили. Відтак, піклуючись про їхніх близьких, ми зможемо віддячити героям війни за хоробрість і відданість своїй країні! 

Нещодавно в Центрі для дітей та сімей ВОБФ «Карітас-Волинь» зібралися родини загиблих воїнів. Координатор проекту по роботі з дітьми Скриннікова Вікторія нагадала присутнім про напрямки діяльності Центру, розповіла про літні табори, запропонувала соціальну та психологічну допомогу та запросила жінок до участі у тренінгах. Директор фонду о. Володимир Кметь вручив родичам та дружинам загиблих невелику допомогу у вигляді продуктових наборів та м’яких іграшок для діток.          

 Тим, кому найважче, вкрай важлива не тільки допомога, а й розуміння, що ніхто не забутий, родини не залишені сам на сам із своїми проблемами. Хоча чоловіка, тата, сина ніхто не в змозі замінити...


Return