Gallery
img

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ У НОВОВОЛИНСЬКУ 18 01 September 2017, 16:27

Video
img

АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІЗМУ 0 26 October 2016, 15:03

ТРАВНЕВА ЕКСКУРСІЯ ДО ЛУЦЬКА
iconPhotos

1 June 2017

ВОБФ «Карітас-Волинь» організував цікаву екскурсію до Луцька для вихованців Центру для дітей, який діє в рамках проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей». Розпочалася екскурсія з відвідин перлини обласного центру - історико-культурного заповідника «Старий Луцьк». Діти ознайомилися з трьома вежами замку Любарта - В'їзною, Стировою та Владичою. Піднімалися на В’їзну вежу та милувалися краєвидами міста з висоти пташиного польоту. На горі вежі групу чекав приємний сюрприз - музичне привітання середньовічного кликуна. Також діти оглянули експозиції єдиного в Україні музею дзвонів та музею - аптеки. Варто зазначити, що Луцький замок здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Сім чудес України: замки, палаци, фортеці» у номінації «замки».

Намилувавшись замком Любарта, учасники вирушили до величного кафедрального костелу Святих Петра і Павла та колегіуму єзуїтів, який до нього прилягає. Діти оглянули інтер’єр храму - полотна, епітафії, розписи на стінах, старовинні меблі, скульптури та барельєфи, слухали звучання органу в неперевершеній акустиці, якими славиться костел – часто тут відбуваються концерти класичної музики. Опісля спускалися у підземелля стародавнього колегіуму.

Наступним кроком розважально-екскурсійної програми стало відвідування зоопарку. Учні побачили рідкісних тварин та пташок, відпочили та перекусили на свіжому повітрі, покаталися в гамаках та погойдалися на гойдалках. На завершення поїздки дітлахи відвідали торгівельно-розважальний центр «Порт-сіті», де мали можливість покататися на роледромі. Деякі дітки вперше стали на ролики і це був сміливий крок в подоланні власних страхів.

Взагалі, такий активний відпочинок є однією з передумов для отримання дітьми навичок та умінь для ефективного навчання і поліпшення свого загального освітнього рівня. Втомлені та щасливі вихованці дитячого центру щиро дякували організаторам екскурсії за позитивні емоції, яскраві враження та нову інформацію, яка збагатить їхній світогляд.

 


Return