Gallery
img

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ У НОВОВОЛИНСЬКУ 18 01 September 2017, 16:27

Video
img

АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІЗМУ 0 26 October 2016, 15:03

РОДИНИ З НОВОВОЛИНСЬКА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ СІМЕЙ
iconPhotos

1 June 2017

28 травня, у приміщенні академічного корпусу УКУ, у рамках святкування «Тижня родини» відбувся «Форум Сімей-2017». Вже в четверте організаторами заходу є Комісія у справах родини спільно з прородинними рухами УГКЦ.  Парафію Святих Апостолів Петра і Павла м. Нововолинськ представили чотири сім’ї та о. Андрій Коваль з родиною.

Центральна тема цьогорічного форуму, який приурочений року соціального служіння –«Я та дім мій будемо служити Господеві»! Форум розпочався з Божественної Літургії, яку очолив голова комісії УГКЦ у справах родини отець-доктор Богдан Тимчишин.

Мета форуму - дати людям можливість поглянути на своє життя в сім’ї з іншого ракурсу, через призму Христа, забути про щоденні турботи і не лише відпочити, а й збагатити своє життя новим досвідом і практичними порадами. На зустріч прибули більше 300 родин не тільки з західної України, а й з Одеси, Києва та Донецька.  Спікери і модератори форуму опрацювали та підготували цікаву програму для кожної сім’ї. Корисною виявилася інформація про перший в Україні перинатальний хоспіс «Слід життя» Для дітей в цей час було приготовлено багато веселих забавок ... 


Return